Проектування » Таунхауси

Будівництво та проектування таунхаусів

Багато українців мріють про свій особистий котеджі. Однак для багатьох це нездійсненна мрія через багатьох факторів.


У європейських країнах і в США це питання давно вирішили за допомогою таунхаусів. Даний вид нерухомості користується широкою популярністю серед населення багатьох країн. Україна поки мало знайома з будинками, для нас це більше дивина, новинка. Однак за останні роки з'явилося чимало любителів квартир в будинках. Це обумовлено багатьма перевагами такого житла в порівнянні зі звичайною квартирою. Так, наприклад, Київ, вже має цілі мікрорайони з подібним житлом.
Таунхаус - це невеликий котедж, що складається з декількох рівнів. Кожен таунхаус неодмінно має свою ділянку землі, близько 5-6 соток. Так само обов'язково наявність місця для паркування або вбудований гараж.


Мати таке житло в межах міста або в передмісті це щастя для багатьох. Будівництво таунхаусів виконують за типом закритих селищ. На території таких селищ обладнані всі необхідні для комфортного життя об'єкти інфраструктури: дитсадки і школи, магазини і кафе, поліклініки та багато іншого. Територія має постійно територію, що охороняється, що забезпечить вам і вашій родині спокійне життя.


Котеджі такого типу це житло з повним набором засобів, необхідних сучасній людині, для активного життя. Проект таунхауса враховує всі вимоги та побажання замовника. Проектування таунхаусів передбачає установку всіх комунікацій, тому, купивши такий будинок, вам не доведеться проводити телефон, інтернет або щось ще. Тобто все житло здається замовнику під ключ. При цьому таунхауси дозволяють перебувати в безпосередньо близькості до міста.