Проектування » Котеджі

Будівництво та проектування котеджів

Бажаючи мати свій острівець комфорту і затишку, багато сьогодні мріють про будівництво власного будинку, віддаючи йому перевагу перед квартирою. Адже в будинку можна повністю за своїм бажанням розпланувати розташування кімнат, немає необхідності турбуватися про галасливих сусідів, проблеми з комунікаціями і т.д. Гарний і сучасний котедж, розташований в передмісті мегаполісу, є найбільш зручним видом будинку для середньої сім'ї.

Здійснення бажаної мрії про власний будинок завжди починається з втілення задуманого на папері або створення проекту. У цьому питанні оптимальніше і надійніше звернутися до професіоналів і знавців своєї справи - компанії Rom-Home, що здійснює проектування будинків в Україні. Ваш вибір ми надаємо готові проекти будинків, які можна подивитися на барвистих сторінках нашого ілюстрованого онлайн-каталогу. Купівля готового проекту будинку має очевидні переваги в порівнянні з індивідуальним проектуванням. Переваги готового проекту полягають у наступному: нижче вартість, найкоротші терміни - через кілька днів можна отримати готовий пакет документів, має оптимально розраховані витрати будматеріалів з мінімальними відходами. Разом з тим, індивідуальне архітектурне проектування дозволяє врахувати всі найвишуканіші вимоги наших шановних замовників: наприклад, в котеджі можна спроектувати спортзал, сауну або домашній кінотеатр. У нас Ви зможете замовити проект котеджу, який гармонійно поєднуватиме в собі політ Вашої фантазії і фінансові можливості.

Варто відзначити, що готові котеджі по нашими проектами побудовані не тільки в Києві, а й по інших містах в Україні. Бажаючи купити проект будинку в Києві, Ви можете звернутися до наших фахівців за вказаними на сайті контактними телефонами, e-mail, Skype і Вас проінформують про те, скільки коштує архітектурний проект бажаного Вами котеджу. Ціна на готовий типовий проект будинку Вас приємно здивує, залишаючись середньої на послуги проектування в Україні. З нашими архітекторами саме Ваш будинок стане найулюбленішим місцем на Землі, куди знову і знову захочеться повертатися.