Проектування » Гаражі

Гаражі

Наявність одного або двох автомобілів в сучасній сім'ї - це не розкіш або необхідність, це реальність наших днів. Значно спрощуючи і прискорюючи рішення багатьох життєвих ситуацій, автомобіль додає і нагальне питання: його необхідно десь зберігати. Будучи досвідченими фахівцями в проектуванні, наші професіонали запропонують Вам проект окремого гаража або заміського будинку з гаражем на Ваше замовлення.

Часто, плануючи будівництво будинку, Ви обмежені простором, а саме, розмірами ділянки. Ця проблема буде вирішена, якщо передбачити проект заміського будинку з гаражем, який об'єднаний з котеджем, а не є окремою спорудою. У Rom-Home є як готові проекти будинків, так і індивідуальне проектування гаража у Вашому котеджі. Гараж може бути прибудований до будівлі основної будівлі, а може бути вбудованим і перебувати на першому або цокольному поверсі будівлі. Вибір проекту, який Вам запропонують і який можна буде замовити і купити, залежить виключно від Ваших переваг. Проект будівництва гаража в Києві може передбачати досить велике приміщення, в якому враховано вільне місце для зберігання човна, туристичного спорядження або велосипеда, а також для створення власної майстерні.

У разі необхідності наші фахівці можуть спроектувати і двоповерховий гараж на 1 або 2 машини, що також не є рідкістю в Україні. Всім вимогам замовника приділяється максимальна увага, реалізується кожна Ваша фантазія, а вартість проекту залишається середньої в порівнянні з аналогічними послугами інших компаній. Популярні сьогодні гаражі з мансардою або горищним поверхом також задовольнять замовника, який, економлячи простір, хоче вирішити проблему створення додаткового приміщення, крім місця для зберігання машини. Ціна на всі наші послуги за індивідуальною домовленістю з менеджером, який докладе всі умови, щоб Ви залишилися задоволені проектом Вашого майбутнього гаража!