Проектування » Індивідуальне проектування

Індивідуальне проектування

Адміністративні, громадські та офісні будівлі є невід'ємною складовою частиною сучасного ділового світу, звідки відбувається управління бізнес-процесами. Як правило, ці будівлі, відрізняючись зовнішньою привабливістю, повинні володіти рядом універсальних функціональних можливостей. У них часто знаходяться офіси управлінського і керівного персоналу і обслуговуючі їх приміщення. Проектування житлових і громадських будівель, відіграючи важливу роль в сучасній архітектурі в Україні, має здійснюватися кваліфікованими фахівцями, і ефективно вирішувати багато завдань. Вони повинні розташовуватися в розвинених і перспективних районах міста, припускаючи наявність місткої парковки. Необхідно, щоб вони передбачали можливість прокладки сучасного комунікаційного обладнання, мати високі стелі (вище 2,7 м), оптимально розташовані великого розміру вікна. Це тільки деякі з великого списку вимог, які пред'являються до проектування сучасних суспільних і адміністративних будівель, і успішно виконуються нашою компанією Rom-Home.

Наша команда здійснює архітектурне проектування громадських будівель, офісних та адміністративних центрів і цілих офісних комплексів різного ступеня складності. Застава успішно проектованого адміністративної будівлі - це грамотна технологія, що враховує всі нюанси для його успішного функціонування: від зручного паркування до ефективного використання офісних приміщень. Розглянувши готові проекти громадських будівель і споруд, розроблені нашими фахівцями, Ви можете вибрати і замовити проект офісу на їх прикладі. Типові проекти громадських будівель від Rom-Home передбачають застосування сучасних будівельних матеріалів і технологій, побудова оптимальних інженерних систем, дотримання всіх норм безпеки та вимогам містобудівних організацій.

Крім того, ми пропонуємо обговорити проекти громадських будівель за індивідуальними побажаннями замовника і купити їх за привабливою ціною. Вартість наших послуг зі створення проекту адміністративного або офісної будівлі обмовляється з кожним клієнтом індивідуально. Будівля, побудована за нашим проектом, обов'язково стане візитною карткою ділового району не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому місті.