Проектування » Бані

Будівництво лазні Київ

Знаючи про цілющі і исцеляющих властивості лазні та сауни, багато власників приватних будинків замислюються про будівництво ширяв. Рецепт насичення тіла довголіттям, а духу - силою за допомогою процедур в парних передавався з покоління в покоління, що і зумовило популярність бань і саун в даний час. Якщо і Ви всерйоз задумалися про поліпшення і зміцнення свого здоров'я, вирішивши побудувати парну, то слід звернутися тільки до зарекомендували себе з позитивного боку і досвідченим професіоналам.

Rom-Home - одна з лідируючих компаній, які здійснюють якісне проектування лазень і саун, враховуючи всі побажання замовників. Починається все з вибору оптимального місця розташування лазні або сауни і побудови ескізного проекту. Наші архітектори зможуть підказати Вам можливі зміни будівлі, оптимальна кількість і розташування кімнат. У нас Ви можете купити готові проекти лазні і сауни в Києві, які крім креслень самої будови з усіма конструкторськими розрахунками, містять інженерні рішення опалення, вентиляції, освітлення, водопостачання та каналізації.

У нашій компанії Ви можете замовити як готовий проект лазні або сауни, так і обговорити з фахівцем свій індивідуальний проект. Найпоширенішими «гарячими» в Україні вважаються фінська суха сауна і російська лазня. Саме ці види парних найбільш популярні у наших співвітчизників. Команда наших професіоналів може запропонувати Вам побудувати римську або японську парні. Ми зможемо спроектувати не просто лазню або сауну, а саме повноцінне справжнє місце Вашого оздоровчого відпочинку, а ціна на послуги Вас приємно здивує! Звернувшись до наших фахівців, Ви зрозумієте, що їм можна довірити проект Вашої лазні або сауни, в якій Вам так приємно буде потім паритися!